O nas

Fotograf to więcej niż zawód…

Fotografia jest sztuką i rzemiosłem, ale są ludzie, którzy traktują wykonywanie zdjęć jako swój sposób na życie. To właśnie my – grupa fotografów z prawdziwą pasją. Największym szczęściem w życiu jest możliwość wykonywania pracy, którą naprawdę się kocha - to dzięki temu można włożyć w nią całe swoje serce, zaangażowanie oraz talent. Każdy z naszych Klientów otrzymuje znacznie więcej niż tylko usługę – staramy się, aby wykonywane przez nas fotografie były unikalne, pełne emocji i kunsztu.

Profesjonalizm wyznaczają detale…

Każdy z nas dysponuje profesjonalnym sprzętem, ogromnym doświadczeniem oraz umiejętnościami – to jednak nie jest w tej pracy najważniejsze. Nasze zamiłowanie do fotoreportaży sprawia, że każde zadanie traktujemy jak indywidualną misję do spełnienia. To bardzo ważne, bo zadaniem fotografa nie jest jedynie uwiecznianie obrazów – celem prawdziwego profesjonalisty jest stworzenie opowieści pełnej faktów, uczuć, utrwalonych na zdjęciu gestów, uśmiechów, łez i spojrzeń. To dzięki umiejętności chwytania tych ulotnych momentów, fotografie nabierają szczególnej wartości i zyskują treść, która harmonijnie koresponduje z ich formą. To właśnie daje nam pasja  – umiłowanie detali, w których tkwi całe sedno fotografii.

Pozytywna energia zmienia świat….

Prawdziwa miłość do fotografii objawia się nie tylko wykonywaniem zdjęć – to także droga samorozwoju, poszerzania swych umiejętności, zdobywanie wiedzy i kreatywne używanie talentu. Z naszej pracy czerpiemy pozytywną energię do życia i przekazujemy ją dalej. Oferujemy nie tylko możliwość skorzystania z naszych obiektywów – przede wszystkim oferujemy siebie. Każdy z nas pełen jest chęci tworzenia unikatowych zdjęć, jesteśmy gotowi pomóc zrealizować wymarzoną sesję, podpowiedzieć i doradzić. Fotograf ślubny obdarzony prawdziwą pasją może stworzyć znacznie więcej, niż tylko kolorowy album pełen obrazów – obdarzony pasją fachowiec traktuje ulotne chwile jak bezcenne brylanty i swoim obiektywem, okiem oraz sercem tworzy dla nich kreatywną oprawę, pozwalając im jeszcze piękniej błyszczeć.

Bezcenne doświadczenie…

Pasja rodzi się z serca, a profesjonalny sprzęt nabyć można w dobrym sklepie fotograficznym – doświadczenie to jednak kwestia ciężkiej pracy i poświęconego czasu. W naszym zespole pracują osoby ze zróżnicowaną praktyką – od bardzo utalentowanych pasjonatów po wysokiej klasy specjalistów z wieloletnią wprawą. Pozwala to dopasować naszą ofertę do konkretnych potrzeb i możliwości naszych Klientów.

Niezależnie od warunków i kosztów konkretnej oferty, gwarantujemy pełne zaangażowanie i pasję – najlepszym poświadczeniem tego faktu są opinie osób i przedsiębiorstw, które miały już okazję skorzystać z naszych usług. Wykonywaliśmy fotografie dla setek klientów prywatnych oraz instytucjonalnych – naszymi odbiorcami byli zarówno zwykli ludzie, jak i gazety, wielkie korporacje, fundacje i organizatorzy masowych imprez.

Zapraszamy do zapoznania się naszą pełną ofertą!

Współpraca z AFC to czysta przyjemność, a jej efekt jest dla nas nieocenioną pamiątką. Reportaż wspaniale oddaje atmosferę ważnych dla nas momentów, do których dzięki zdjęciom bardzo miło nam wracać. Serdecznie polecam!

  /  
Zobacz więcej referencji